Współpraca B2B

Zachęcamy do współpracy biznesowej firmy budowlano-wykończeniowe, generalnych wykonawców, właścicieli hoteli, placówki oświatowe oraz deweloperów!
Nasza firma oferuje korzystne rabaty, szeroki asortyment przeznaczony do różnych obiektów, posiadający niezbędne certyfikaty i atesty trudnopalności czy ścieralności!

Doradzimy i przywieziemy pod wskazany adres!

Szukasz wykładzin np. do swojej przestrzeni biurowej? Poznaj nasze korzystne warunki zakupów dla przedsiębiorców.

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!

Poniżej znajdziesz film, pokazujący jak w łatwy sposób montuje się płytki dywanowe, a także jak wymienia się uszkodzone, czy zabrudzone elementy.
Uwaga! Zamieszczony film jest tylko pokazowy! Podłoże należy wcześniej odpowiednio przygotować.

Dla firm

Profesjonalne doradztwo

Doświadczeni eksperci pomogą Ci dobrać dywan idealnie pasujący do Twojego wnętrza, zarówno pod względem stylistyki, jak i wymiarów. Dbamy o to, aby każdy Klient był zadowolony zarówno z naszych produktów i usług.

Specjalne rabaty

Firma Teppi oferuje współpracę na korzystnych warunkach! Skontaktuj się z nami by poznać więcej szczegółów.

Transport

Głównym celem naszej firmy jest obsługa Klientów w sposób kompleksowy. Klientom, którzy dokonują u nas zakupów oferujemy możliwość transportu zakupionego towaru.

Montaż

W swojej ofercie posiadamy również usługę montażu zakupionej wykładziny dywanowej czy PCV! Szczegóły ustalane po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń aby poznać szczegóły oferty lub odwiedź nasz sklep w Bytomiu!

Kontakt

Teppi - Bytom

Nasze dywany i wykładziny dywanowe oraz PCV możesz zobaczyć w Bytomiu na ulicy Siemianowickiej 16. Zapraszamy Klientów za całego Śląska, w tym także osoby z województw ościennych!

Asortyment przemysłowy

Wykładziny dywanowe przemysłowe

Kolekcja wykładzin obiektowych Teppi stworzona została z myślą o budynkach komercyjnych, w których występuje intensywne nasilenie ruchu pieszego. Wykładziny są wysoce odporne na eksploatację, ścieranie i wgniatanie oraz łatwe do utrzymania w czystości. Dzięki różnorodności dostępnych wzorów, stanowią oryginalną ozdobę każdego, nowoczesnego wnętrza.

Wykładziny PCV przemysłowe

Elastyczne wykładziny obiektowe Teppi to funkcjonalne i efektowne pokrycia podłogowe, dostosowane do potrzeb wnętrz o silnym natężeniu ruchu. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w placówkach służby zdrowia, szkołach, hotelach, instytucjach publicznych oraz obiektach handlowych. Są wysoce trwałe, odporne na ścieranie i wgniatanie oraz łatwe i tanie do utrzymania w czystości.

Akcesoria wykończeniowe

Wśród akcesoriów wykończeniowych Teppi, Klienci znajdą szeroki wachlarz listew przypodłogowych i progowych, które w estetyczny sposób domkną aranżację wnętrza i zamaskują przerwy dylatacyjne. Oferowane listwy wykończeniowe harmonizują stylowo z pokryciami podłogowymi z kolekcji Teppi.

Nasze dywany spełniają wszelkie normy i atesty higieniczne.

Przy zakupach za min. 299 zł oferujemy transport gratis (w poniedziałki, środy i piątki)

Specjalne oferty
rabatowe dla
klientów B2B